strona główna powrót   kontakt
 

Kompleksowe rozwiązania
dla firm

 

Innowacyjne Technologie
są dla ludzi.
My to rozumiemy.

 

Wdrażamy Twoją przewagę nad konkurencją

 
   OFERTA SPECJALNA  
  Bateria APC RBC11 12V, 17Ah899.07 zł  
  Karta sieciowa 3COM Fast EtherLink Server 10/100Base-TX (RJ45)80.49 zł  
    więcej...  
 

Partnerzy:

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą ofertę, skierowaną głównie do firm i instytucji.

Firma AMK-INFO powstała w 1997 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się projektowaniem, kompletacją i integracją systemów informatycznych. Na systemy te składają się lokalne i rozległe sieci komputerowe (w tym dostęp do Internetu), urządzenia komputerowe i peryferyjne, oprogramo-wanie systemowe i użytkowe. Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy systemy informatyczne w wielu firmach handlowych, produkcyj-nych, w placówkach naukowych i szkołach.

Z czasem poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty i usługi pozwalające na bardziej kompleksową obsługę naszych klientów.

Istotną rolę w naszej działalności odgrywa sprzedaż oprogramo-wania i usług związanych z wdrażaniem systemów do zarzą-dzania przedsiębiorstwem (ERP). W tym zakresie oparliśmy się głównie na oprogramowaniu firmy COMARCH S.A. Służymy pomocą naszym klientom w doborze oprogramowania dostoso-wanego do potrzeb i wielkości ich przedsiębiorstw. Wykonujemy analizy przedwdrożeniowe, realizujemy dostawy oprogramowa-nia, przeprowadzamy instalacje sprzętu i oprogramowania. Prowadzimy szkolenia i instruktaże dla użytkowników, oferujemy usługi administracji i opieki serwisowej nad systemem w siedzibie klienta.

Nasza firma specjalizuje się również we wdrażaniu rozwiązań automatycznej identyfikacji, wykorzystujących kody kreskowe i technologie RFID w handlu, logistyce i magazynowaniu oraz w zastosowaniach przemysłowych. Realizujemy kompletacje dostaw sprzętu AUTO-ID i oprogramowania, oferując produkty wysokiej klasy, pochodzące od renomowanych producentów światowych. Zajmujemy się również projektowaniem i produkcją specjalizowanych interfejsów, zarówno sprzętowych (opartych na mikrokontrolerach jednoukładowych) jak i programowych, umo-żliwiających sprzęganie urządzeń automatycznej identyfikacji z systemami informatycznymi.

Dla zastosowań identyfikacji i znakowania prowadzimy sprzedaż etykiet samoprzylepnych do drukarek termicznych i termotran-sferowych, zarówno białych jak i wstępnie zadrukowanych kodem kreskowym, tekstem, grafiką monochromatyczną i kolorową. Oferujemy usługi zadruku termotransferowego etykiet samoprzylepnych odwijanych z roli na różnych podłożach (papier, plastik), w różnych nakładach i rozmiarach. Zadruk wykonujemy na drukarce przemysłowej o szerokości zadruku 213mm (szerokość głowicy) i szerokości materiału do 254mm. Oferujemy usługi doradztwa przy doborze odpowiednich materiałów do produkcji etykiet identyfikacyjnych stosowanych później w różnych trudnych warunkach użytkowania, np. w handlu, magazynach, transporcie, przemyśle (np. znakowanie podzespołów silnika samochodowe-go), telekomunikacji (np. znakowanie kabli).

W firmie AMK-INFO nie ograniczamy się do działalności handlowej, główny nacisk kładziemy właśnie na oferowanie rozwiązań kompleksowych. Działamy interdyscyplinarnie, dzięki czemu nasi klienci nie potrzebują kilku wąsko wyspecjalizowanych firm do wykonania wdrożenia obejmującego swym zakresem wiele dziedzin.

 
  KOMPUTER W SPRZEDAŻY DETALICZNEJ
 

z zainstalowanym oprogramowaniem Optima Detal

  
 INTEGRACJA KOLEKTORÓW DANYCH ZEBEX
 

z programem magazynowym WF-MAG firmy WA-PRO w zakresie automatyzacji przyjęć i wydań towarów oraz inwentaryzacji...

  
 PRODUKCJA
 

specjalizowanych konwerterów RS232/RS485 z mikroprocesorowym przetwarzaniem danych, np. konwerter RS232/RS485 umożliwiający podłączenie czytnika kodów kreskowych do terminala LOTTO...

  WDROŻENIA
 

oraz serwis systemów magazynowych WF-MAG firmy WA-PRO

Strona główna | O firmie | Kontakt | Serwis
Copyright ? 2005 AMK-INFO. All Rights Reserved.